Dzieci i młodzież

Koniec sierpnia i początek września to ciężki czas dla każdego rodzica kiedy jego pociecha idzie do szkoły.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Lokatorów "Szlemka" Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin zakupiło książki i przybory szkolne dla dzieci w uczęszczających od klasy „0” szkoły podstawowej do „III” klasy Gimnazjum. 

zielony_listek_-_jeden_kolor

MŁODZIEŻOWE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ "ZIELONY LISTEK"

www.zielonylistek.pruszcz.com 

 
Jesteśmy grupą młodych zapaleńców, którym nieobojętne jest, w jakim świecie żyjemy i żyć będziemy za 20-30 lat my sami, lub za 50 lat nasze dzieci.
Czujemy się odpowiedzialni za nasze naturalne środowisko i zamierzamy tej odpowiedzialności uczyć młodszych kolegów i koleżanki ze szkól podstawowych i gimnazjalnych.
Uważamy, że to bardzo dobry sposób spędzania czasu wolnego od nauki.

thumb_dzialaj_lokalnie_logo
Z początkiem roku oficjalnie rozpoczęliśmy projekt "Twój świat - Twoje życie - Twoja przyszłość" realizowany w ramach programu "Działaj Lokalnie". Wspólnie z "Młodzieżowym Centrum Edukacji Ekologicznej ZIELONY LISTEK" działającym przy Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących W Pruszczu Gd. zoraganizowaliśmy pozalekcyjne zajęcia z edukacji ekologicznej. Projekt przewidywał ponadto realizację kilku konkursów, nakręcenie filmu i spotu o tematyce ekologicznej, seminaria ekologiczne oraz prowadzenie prasowego kącika ekologicznego na łamach "Echa Pruszcza". Dziś dzielimy się z Wami efektami!

Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin 

ul. Obrońców Wybrzeża 2b

83-000 Pruszcz Gdański

Strona www: www.stow-wiezi.org.pl

e-mail: biuro@stow-wiezi.org.pl

Rok rejestracji: 2002

Rok uzyskania statusu OPP: 2005

KRS: 0000129119

REGON: 192828460

NIP: 604-00-41-310

 

© 2016 Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin