Aktualności

 Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w dwudniowym kursie PHOTOSHOP!!! Organizowanym przez nas w Gdańsku, za jedyne 450 zł zamiast 900 zł plus rabat za każdą poleconą przez Ciebie osobę, która weźmie udział w kursie  otrzymasz 10 % zniżki na Swój kurs! Więcej informacji tel. 517 83 50 50 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Naprawdę warto !!!

 Termin : 14 i 15 grudzień 2013r.

W sierpniu przeprowadziliśmy w ramach własnych działań  badania ankietowe. Pierwsza ankieta dotyczyła szkoleń, druga dotyczyła szkoleń w firmach,  trzecia dotyczyła zainteresowań. Dokładna analiza tych ankiet przybliżyła i ukierunkowała dalsze działania Stowarzyszenia w kierunku tematyki szkoleń, które były poparte rzeczywistym zapotrzebowaniom ankieterów. W efekcie odbyło się już pierwsze szkolenie z zakresu bhp oraz jesteśmy w trakcie organizacji szkolenia na kurs fotograficzny.

Trwa nabór na szkolenia ABC Fotografii do 21-go października  ! 

więcej informacji pod numerem tel. 517 83 50 50 lub e-mail :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

ZAPRASZAMY na konsultacje społeczne projektu PARKU KRAINY POLODOWCOWEJ, powstającym z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin, które z tym pomysłem wystąpiło do Urzędu Miasta już w roku 2007.

 Konsultacje społeczne projektu Parku Krainy Polodowcowej

W przyszłym roku wschodnia część miasta wzbogaci się o kolejny teren rekreacyjny. Tym razem będzie to park, w którym oprócz wypoczynku doświadczyć będzie można bezpośredniego kontaktu z naturą.

Aby inwestycja spełniła oczekiwania mieszkańców zapraszamy Państwa do konsultacji społecznych projektu Parku Krainy Polodowcowej.

Uwagi przekazywać można elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 2 października 2013 r. lub osobiście w dniu 02 października 2013 r. na spotkaniu projektantów i reprezentantów Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.00 -17.00 w sali nr 1 Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim przy ul. Grunwaldzkiej 20.

Zapraszamy.

Podkategorie

Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin 

ul. Obrońców Wybrzeża 2b

83-000 Pruszcz Gdański

Strona www: www.stow-wiezi.org.pl

e-mail: stow.prgd@gmail.com 

lub biuro@stow-wiezi.org.pl

Rok rejestracji: 2002

KRS: 0000129119

REGON: 192828460

NIP: 604-00-41-310

 

© 2016 Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin